Často kladené dotazy (FAQ) - Vázanky.com - Kravaty, manžetové knoflíčky, svatební vesty

Rychlý kontakt
My status
Aktuálně
Facebook
Od 1. ledna 2012 jsou Vázank.com na sociální sití Facebook, staňte se našimi přáteli a sledujte aktuální informace.

Často kladené dotazy (FAQ)

Vážení zákazníci, na této stránce postupně umístíme často kladené dotazy, se kterými se setkáváme v průběhu objednávek, či řešíme přímo v jednotlivých zakázkách.
 
Většina informací je uvedena v obchodních podmínkách. Protože ale rozumíme, že není v silách každého obchodní podmínky přočítat, pokusíme se uvést jednoduché odpovědi.
 
Pokud máte dotaz, který bychom zde měli umístit, prosíme informujte nás. Děkujeme Vám!
 
 
 
Dotazy:
  1. Je objednání přes internet bezpečné? - Ano, objednání je bezpečné v těch internetových obchodech, ve kterých jednoduše zjistíte co nejvíce informací o odpovědné osobě, adresu provozovny, IČO, číslo bankovního účtu a další informace o provozovateli obchodu. Vše máme umístěné na konci Obchodních podmínek.
  2. Mohu vytvořit objednávku přes telefon? - Ano, objednání je možné i přes kontaktní telefon. Platí ale, že vhodnější je vytvoření objednávky přes košík obchodu, neboť při telefonickém objednání může dojít ke zkreslení zejména údajů v adrese kupujícího.
  3. Je možné si zboží prohlédnout v kamenném obchodě? - Ne, toto možné není, kamenný obchod nevlastníme. Pokud si nejste jisti například velikostí, nebo váháte mězi několika vzory, je možné vám zaslat více zboží, které nám následně nepoužité a neznečištěné vrátíte poštou. Vždy platí individuální domluva, proto neváhejte zaslat svůj dotaz.
  4.