Black List - Vázanky.com - Kravaty, manžetové knoflíčky, svatební vesty

Rychlý kontakt
My status
Aktuálně
Facebook
Od 1. ledna 2012 jsou Vázank.com na sociální sití Facebook, staňte se našimi přáteli a sledujte aktuální informace.

Black List

Omlouváme se všem, které tato stránka pohoršuje. Bohužel ale žádné zákonné prostředky neochraňují prodejce před kupujícími, kteří své objednávky tvoří pouze za účelem zábavy a zboží si nakonec nepřevezmou. Rozumíme všem důvodům, které kupující nemohl očekávat, ale pokud zákazník na naše upomínky nereaguje, nebo přímo zašle výsměšnou zprávu, musíme na tato jednání, ač velmi neradi, adekvátně reagovat. Přestože náklady spojené s expedicí nejsou nijak vysoké, zbytečně vznikají. Věříme, že tato stránka pomůže i jiným obchodníkům mající obdobné problémy se zákazniky, kteří tvoří objednávky pouze za účelem jejich zábavy. Je mnoho serverů, které umožňují hodnocení internetových obchodů, Vázanky.com jako jedinný obchod hodnotí zákazníky, ovšem pouze ty nepodstivé.

 

V současné době jsme byli požádání Policií ČR o spolupráci na zjistění nekalých úmyslů níže uvedeného zákazníka. Tento zákazník vytváří objednávky zřejmě za účelem zábavy, objednané zboží požaduje zaslat dobírkou a tu si následně záměrně nepřevezme. Rozumíme jakémukoliv důvodu nepřevzetí zásilky, ale pokud kupující žádný důvod nezašle, neraguje na upomínky a není ho možné kontaktovat, budeme před tímto kupujícím chránit i další prodejce.

 

Filip Petrofský

 Datum 2009-07-01 23:07

 

Zdroj: Vázanky.com. Údaje z obchodu jsou zveřejněny na základě udělení souhlasu s obchodními podmínkami.

 

Kupující svou první objednávku nepřevzal. Za několik měsíců utvořil další, na kterou jsme reagovali dodatečným dotazem, zda skutečně je objednávka platná. Po potvrzení platnosti jsme objednávku expedovali, nicméně opět došlo pouze k doručení na poštu kupujícího, z které po uplynutí doby pro vyzvednutí byla zásilka zaslána zpět.

 

!!! Prosíme obchodníky, kteří mají tak jako my negativní zkušenosti s tímto zákazníkem, kontaktujte nás na tento e-mail a stručně popište Váš problém. Děkujeme !!!